Warsztaty językowe dla dzieci

Warsztaty językowe dla dzieci


W 2015 r. wprowadziliśmy do oferty Szkoły Języków Obcych MCKK, letnie oraz zimowe warsztaty językowe. Zadedykowaliśmy je dzieciom w wieku 6-12 lat, zapewniając im opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-16:00. Każdego roku proponujemy inny temat przewodni warsztatów. Do tej pory dzieci poznawały zawody – “jobs around us”, spędzały czas magicznie i kosmicznie, podróżowały dookoła świata – “we are the world”, ziścił się również ich “American Dream”, a swoje talenty zaprezentowały podczas wspaniałego “Talent show”.

W czasie warsztatów zapewniamy uczestnikom drugie śniadanie, materiały edukacyjne, bilety wstępu, opiekę wykwalifikowanej kadry, pamiątkowe zdjęcie i moc atrakcji dostosowanych do wieku dzieci.

Dzieci rozpoczynają każdy dzień od nauki niezbędnego słownictwa. Następnie odbywają się gry i zabawy. Poznane słownictwo powtarzane jest przy okazji starannie zaplanowanych aktywności. Zajęcia realizowane są zgodnie z kluczem tematycznym. Fantastyczna zabawa pozwalająca zdobywać nowe doświadczenia i sprawności, jest połączeniem teorii z praktyką.